Pokazy na Parafiadzie

received_523733651753075

W dniu 23.06.2019r grupka naszych najmłodszych ćwiczących wzięła udział w pokazie karate na IV Parafiadzie organizowanej przez Parafię Chrystusa Króla w Biłgoraju. Zawodnicy zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności podstawowe elementy treningu karate. W pokazie wzięli udział: Ewa Liwak, Maja Gozdecka, Karina Gozdecka, Lena Frąk oraz Miłosz Paczos. Pokaz poprowadził instruktor sensei Mirosław Branicki. Dziękujemy za godne zaprezentowanie naszej Akademii.

 

Turniej w Rykach !!!

received_352650528773087

W dniu 1 czerwca 2019r w Rykach odbył się I Turniej o Puchar Burmistrza Ryk w Karate Tradycyjnego. W zawodach wzięło udział 90 zawodników z klubów z Lubelszczyzny. Biłgorajską Akademię Sztuk Walki reprezentowało czterech zawodników: Adam Blicharz, Wojciech Kowalczyk, Miłosz Paczos oraz Oliwier Obszański. Dla dwóch pierwszych był to debiut w zawodach karate. Najlepsze wyniki osiągnęli Miłosz Paczos oraz Wojciech Kowalczyk, którzy zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy !!!

Więcej zdjęć w zakładce Galeria

 

I po Lidze !!!

LIGA LOGO

W dniu 19 maja 2019r w Tomaszowie Lubelskim odbył się finałowy turniej Międzywojewódzkiej Ligi Karate Tradycyjnego. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach. Jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się już na jesieni. Szczegóły po wakacjach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami końcowymi zakończonej Ligi: WYNIKI

 

Turniej w Rykach !!!

piknik rodzinny 2019 plakat

Zachęcamy do udziału w I Turnieju o Puchar Burmistrza Ryk w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się 1 czerwca 2019r. W programie oprócz zawodów dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżka na kucyku, GRILL, gry i zabawy oraz inne atrakcje. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 maja.

UWAGA !!! Z powodu uczestnictwa instruktorów oraz zawodników w turnieju zajęcia w Akademii w tym dniu nie odbędą się.

Regulamin: I Turniej o Puchar Burmistrza Ryk

 

Finał Ligi !!!

LIGA LOGO

Zapraszamy na finałowy turniej Międzywojewódzkiej Ligi Karate Tradycyjnego. . Zawody odbędą się 19.05.2019r w Tomaszowie Lubelskim (Hala Sportowa przy Z.S. Nr 2 , ul Żwirki i Wigury 3) Przyjazd Ekip 10:30.

Zwycięzcy Ligi otrzymają pamiątkowe medale, puchary i nagrody rzeczowe, wśród  wszystkich zawodników startujących w Lidze rozlosowane zostaną cenne nagrody w postaci hulajnogi elektrycznej oraz telewizora.

Tutaj przestawiamy klasyfikację punktową po dotychczasowo rozegranych edycjach: wyniki

TRENINGI W „MAJÓWKĘ”

majwka

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ W CZWARTEK 2.05. WG PONIŻSZEGO HARMONOGRAMU”:

16,00 – GRUPA POCZATKUJĄCA (białe i żółte pasy)

17,00 – GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA I ZAAWANSOWANA (OD 7KYU)

18,30 – AIKIDO/AIKIJUJUTSU KOBUKAI